پرواز ها

رزرو بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

رزرو بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

شما برای خرید بلیط هواپیما از بین ایرلاینهای مختلف حق انتخاب دارید و می‌توانید از ایرلاینهای ماهان، زاگرس، کیش ایر، قشم ایر، آسمان، کاسپین، تابان، وارش  معراج و..... بلیط پرواز داخلی خود را خریداری کنید. هر یک از این ایرلاین ها ویژگیها و مشخصات خود را دارند. برخی امکانات و خدمات رفاهی بیشتر دارند و برخی دیگر بلیط هواپیما را با قیمت به صرفه تری ارائه می‌دهند. زمانی که در آنی پرداخت لیست بلیط تمام این ایرلاین ها را مشاهده می‌کنید، می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید
امکان استرداد بلیط هواپیما

امکان استرداد بلیط هواپیما

یکی دیگر از امکانات آنی پرداخت استرداد آنلاین بلیط هواپیما (کنسلی بلیط) است. در صورتی که پس از رزرو بلیط هواپیما برنامه سفرتان تغییر کرده، به راحتی می‌توانید طبق قوانین کنسلی پرواز داخلی، بلیط هواپیمای خود را کنسل کنید. پس از استرداد، پول شما در کمترین زمان ممکن به حسابتان برگردانده می‌شود. شما برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما از آنی پرداخت می‌توانید از تلفن همراه، رایانه شخصی یا تبلت استفاده کنید. 

بیشتر بخوانید

آنی پرداخت: رتبه یک خرید اینترنتی بلیط سفر

آنی پرداخت طی این سالها، اعتبار زیادی نزد مشتریان خود کسب کرده است. طبق نظرسنجی، 91.2 درصد از مشتریان آنی پرداخت از خدمات این سامانه راضی بوده‌اند و استفاده از آن را به دوستان و آشنایان خود پیشنهاد داده‌اند. سرعت سادگی خرید اینترنتی بلیط هواپیما، اعتبار و خوشنامی، امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما و پشتیبانی 24 ساعته در تمام روزهای هفته، رتبه یک فروش بلیط را از آنِ علی‌بابا کرده است. شما با رزرو بلیط هواپیما در آنی پرداخت، از سفری راحت و بی‌دردسر مطمئن خواهید بود.

بیشتر بخوانید