هتل ها

قوانین کنسلی هتل

قوانین کنسلی هتل

مانند بلیط هواپیما، قوانین کنسلی نیز یک قاعده کلی ندارد و هر هتل قوانین کنسلی خاص خود را دارد. به طور کلی بهتر است قبل از اقدام به خرید، قوانین کنسلی هر هتل را مطالعه کنید و با اطلاعات کامل اقدام به خرید کنید، تا در ادامه سفر مشکلی برای شما پیش نیاید. در سایت آنی پرداخت می توانید پس از انتخاب هتل مورد نظرتان، در بخش جرئیات، قوانین کنسلی آن را به طور کامل مشاهده کنید و سپس با خیالی آسوده رزرو هتل را به صورت آنلاین انجام دهید. در هر کدام از این مراحل، اگر سوال یا مشکلی برای تان پیش آمد کافی ست با شماره 02191690144 تماس بگیرید تا تیم پیشتیبانی آنی پرداخت پاسخگوی شما باشند.

بیشتر بخوانید

رزرو هتل ارزان

رزرو هتل ارزان برای سفر قطعا یکی از مهم ترین نکاتی ست که حین برنامه ریزی جزییات سفر ذهن شما را درگیر می کند. جست و جو میان هتل ها و پیدا کردن ارزان ترین هتل مقصد کار سختی نیست، اگر در سایت آنی پرداخت به دنبال رزرو هتل ارزان بگردید! از میان هتل های متنوع ما می توانید ارزان ترین و بهترین گزینه را از بین هتل هایی با تعداد ستاره های مختلف انتخاب کنید و با کمترین قیمت و بهترین کیفیت به مقصد مورد نظرتان سفر کنید. کافی ست در صفحه هتل های مقصدتان از فیلترهای صفحه مانند تعداد ستاره های هتل، امتیاز مسافران، محدوده قیمت، نوع محل اقامتی، محله هتل، تخفیفات ویژه و ... استفاده کنید تا بدون هیچ گونه سردرگمی ارزان ترین هتل را آنلاین رزرو کنید.

بیشتر بخوانید

اصطلاحات مربوط به اتاق های هتل

پیش از رزرو هتل و انتخاب اتاق مورد نظرتان، لازم است با اصطلاحات مربوط به اتاق های هتل آشنا شوید. اتاق های Single یا تک نفره به اتاق هایی گفته می شود که مناسب برای اقامت یک نفر هستند. اتاق های Double و Twin مناسب اقامت دو نفر هستند. تویین دو تخت یک نفره و اتاق دبل یک تخت دو نفره دارد و با علامت DBL نمایش داده می شود. اتاق سه نفره یا Triple یک تخت دو نفره و یک تخت تک نفره و یا سه تخت یک نفره دارد. سوئیت(Suite) به اتاقی گفته می شود که قسمت جلوی آن مختص پذیرایی و پشت آن اتاق خواب قرار گرفته است ، در بعضی از هتل ها قسمت پذیرایی در پایین و چند پله بالاتر اتاق خواب و حمام قرار دارد.

بیشتر بخوانید